Заповніть форму
Протягом 30-ти хвилин з вами зв'яжеться менеджер
Продаж по гуртовим цінам, оперативна доставка до об'єкту будівництва
Плитка клінкерна
Детальніше
Замовляючи клінкерну плитку у нас, ви будете впевнені в високій якості товару
Консультація
Viola
Acera
Neo Magnolia
IRENE
Види плитки
Brick street
Brick republic
Polar night
Granville
Wild wine
Adelajda
Sydney
Hastings
Завантажити повний каталог
Об'єкти з клінкерної плитки
Особливості клінкерної плитки
Оригінальна клінкерна плитка використовується для декорування фасаду будь-яких сучасних будівель та інших архітектурних форм. Клінкерна плитка використовувалася для укладання на фасадах ще в стародавні часи. Про це свідчать численні археологічні розкопки та наукові роботи. Унікальна технологія виробництва клінкерної плитки знайшла своє застосування і в наш час.
Сучасна клінкерна плитка виробляється на спеціальному високотехнологічному обладнанні, яке здатне обпалювати натуральну глину без домішок і додаткові компоненти суміші при температурі понад 900 градусів Цельсія. Така технологія дозволяє зробити склад клінкерної плитки максимально міцним, надійним і довговічним для використання в обробці. Клінкерна плитка часто використовується для облицювання підлог, оригінальних камінів, фасадів будівель і внутрішніх елементів декору.
До основних характерних особливостей клінкерної плитки відносяться:

- підвищена твердість матеріалу;

- стійкість до механічних впливів;

- стійкість до агресивних середовищ;

- висока міцність матеріалу;

- максимальна довговічність;

- доступна вартість.

Переваги клінкерної плитки
Насичений глибокий колір клінкерної плитки не втрачає своїх властивостей протягом довгих років. Купити клінкерну плитку можна в нашій компанії за найбільш доступною ціною на сьогоднішній день, так як прямі поставки з заводу виробника дозволяють встановлювати мінімальну вартість на оригінальну продукцію. Оздоблення плиткою є одним з найбільш популярних методів сучасного декорування, який грунтується на давніх традиціях. Такий метод дозволяє зробити необхідний архітектурний акцент, який вигідно виглядає на загальному тлі.